• Tacin Mah 1860 Sok No: 50/ 1 Merkez / Aksaray
    (Aksaray Blim Merkezi Arkası)

2021/1 UYGULAMALI ÖN MUHASEBE SERTİFİKA TÖRENİ

Aksaray SMMM Odamızın düzenlemiş olduğu uygulamalı ön muhasebe eğitim proğramını başarı ile bitiren kursiyerlerimize sertifikaları Nenessa otel de yapılan törenle kursiyerlerimize verildi.

Sertifika törenine katılan, Oda başkanımız Sayın Abdurrahman ÖZKAN, Başkan Yrd. Gültekin KOÇAK , Aksaray Defterdarımız sayın Uğur ARSLAN, Aksaray İşkur Müdrümüz Mahmut AKKUŞ, ATSO Başkan Yrd. Ahmet KULAK, Referans İş Sağlığı Genel Müdürü Selim DURAN, Aksaray Göç İdaresi Müdürü Mehmet Servet YELKEN , Eğitmenimiz SMMM Resul Karaüzüm, İş ve Meslek Danışmanı Öznur KAHYAOĞLU ve kursiyerlerimize katılımlarından dolayı teşekkür ederiz.


Read More

2022 KIRTASİYE BEDELLERİ

2022 takvim yılında kullanılacak olan yasal defterlerin çevre illerinde araştırması yapılarak; noter tasdik ücretleri, kırtasiye masrafları, yazılı, bilişim, internet, Ticaret Sicil Tasdiknamesi yol, posta, kargo gibi çeşitli masraflar karşılığında alınacak ücretler tavsiye niteliğinde  aşağıda belirtilmiş olup işletme durumuna göre arttırılabilir.

Read More

ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLU OLSUN

“Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e Başöğretmenlik unvanı verildiği gün olan 24 Kasım 1981’den beri her 24 Kasım, Öğretmenler Günü olarak kutlanmaktadır. Bu vesileyle bütün öğretmenlerimizin, Öğretmenler Günü’nü içtenlikle kutluyorum.

Abdurrahman ÖZKAN
Aksaray SMMM Odası Başkanı

Read More